Zuzana Plačková z Paradise Hotel je momentálne najznámejšou rodáčkou

Zaujímavosti

Posledných niekoľko týždňov sa azda najznámejšou rodáčkou z Čadce stala Zuzana Plačková. Prekonala tak Annu Malíkovú a to aj napriek prebiehajúcim voľbám. Účastníčka reality show Paradise Hotel sa totiž v niekoľkých dokrútkach vyjadrila, že pochádza z Čadce. Približne 3 roky však býva v Bratislave a do rodného mesta príliš nechodí. Prekvapuje nás, že hoci o Zuzane na týchto stránkach nepíšeme, ľudia v jej spojitosti k nám chodia, o čom svedčia výsledky štatistík prístupov. Keďže sa snažíme písať o všetkom, čo sa mesta týka, nemôžeme sa vyhnúť ani Zuzane. Z titulky istotne nebude niekoľko ľudí šťastných, no je pravdivá.

O Zuzane
Podobne ako mnohé iné v televíznej obrazovke viditeľné osoby a osobnosti, aj Zuzana má svojich neprajníkov a podporovateľov. Niektorým mužom sa páči, iným zas nie. Médiá o nej píšu ako o anjelovi, z ktorého sa teraz stal diabol s ostrým jazykom. Zuzaniny priatelia len krútia hlavou, podstate mala ostrý jazyk vždy a vždy aj úprimne povedala, čo si myslí. Študovala na združenej strednej škole hotelových služieb a obchodu na ulici 17. novembra, ale tam nikto nerieši jej účinkovanie v šou, ako tvrdili zas iné médiá. Zuzana sa venovala modelingu už počas základnej školy. Bola súčasťou posádky modeliek v agentúre Jay, ktorá v Čadci hľadala a pracovala s mladými tvárami. Z Čadce vďaka agentúr odišlo do zahraničia a na zaujímavé miesta viacero modeliek. Ďalej sa vypracovala aj Zuzana. Z počiatku milé úlohy a nežné fotografie sa vekom pochopiteľne mohli pretvoriť na viac odhalené a odvážnejšie zábery.

Zuzana žije už niekoľko rokov v Bratislave, do rodného mesta zavíta málokedy, mnohí si už na ňu nepamätajú. No na nie príliš ideálne detstvo a vzťahy si istotne možno nechce spomenúť ani samotná Zuzana. Šťastie jej veľmi neprialo a tak modeling bol svetom, s ktorým dokázala uniknúť od všetkého a vojsť do sveta, kde nebude mať núdzu o nič. Medzičasom fotila pre niekoľko periodík, medzi inými sa objavila aj na titulke pánskeho magazínu Playboy slovenskej, ale aj rakúskej verzie. Neskôr sa prihlásila do reality show Paradise Hotel, kde si ju zrejme dala televízia bokom a pre jej vyzývavý a tiež medzičasom upravený vzhľad, jej dali celkom inú úlohu, ako úlohu obyčajného súťažiaceho. Z veľkej propagácie jej mena, predností a vzhľadu nakoniec nevzišla ako playmate, ale ako skôr pobehlica. V tomto tvrdení ešte verejnosť utvrdilo niekoľko vyhlásení iných súťažiacich v šou. Zuzana má s čím bojovať. Ale jej vystupovanie a vyjadrovanie to všetko vyprovokovalo.

Napriek tomu má stále fanúšikov medzi divákmi. Niektorých si získala aj medzi tými, čo ju pôvodne odsudzovali, no náporom urážok voči nej im zmenil názor. Na druhej strane je mnoho ľudí, čo na internetových diskusiách a na rôznych miestach, kde možno zanechať názor, tvrdo uráža nie len ju, ale aj mesto Čadca a Kysuce. Otázne teda je, či sa podarí mestu a regiónu spropagovať konečne aj inak, ako konkrétnymi osobami a katastrofami. Pred niekoľkými rokmi sa to podarilo prvému slovenskému orloju v obci Stará Bystrica, naposledy veternej smršti, ktorá nás pripravila o krásne staré stromy a spôsobila mnoho škôd, ale tiež v médiách rezonovala silná ľadová voda, ktorá utrhla v obci Zborov nad Bystricou celý železný most. Chcelo by to už niečo zaujímavé a lákavé. Čo poviete? Čím zaujmeme slovenské médiá teraz?

foto: TV Markíza, relácia Reflex
referencie:
Agentúra JAY: http://www.jaybaba.sk/in….Itemid=415
World Bikini Model 2008: http://www.jaybaba.sk/ind…=404

Pridaj komentár