SPPoločne môže priniesť do Čadce horolezeckú stenu

Šport a zábava

Nadácia SPP sa rozhodla v rôznych regiónoch Slovenska pomôcť a tak zapojila slovenský národ, aby hlasoval za projekty, ktoré by mala podporiť. Hlasovanie, ktoré je viazané na existujúce slovenské telefónne číslo, tak je oveľa viac reálnejšie ako rôzne spôsoby webového hlasovania. Medzi projekty, ktoré sa tak dajú podporiť a záujemcovia o ne môžu hlasovať, prípadne privolať kamarátov sa objavili aj niektoré na Kysuciach. Nás zaujala snaha mladých ľudí vybudovať lezeckú stenu v športovej hale by mohla zatraktívniť jej zašlú slávu a tiež zatraktívniť tento šport medzi mladými na Kysuciach.

„Hory Kysúc postaví v Čadci umelú lezeckú stenu, ktorá bude slúžiť mládeži a širokej verejnosti regiónu Kysúc. Postavenie umelej lezeckej steny pomôže rozvoju a propagácii lezeckého športu, rozšíri možnosti športovania v regióne a tým aj o trochu zatraktívnenie života v meste pre mladých ľudí.“

Na výstavbu potrebujú okolo 9800 € a do konca hlasovania zostávajú tri dni. Momentálne má tento projekt 3696 hlasov. Škoda, že samotné stránky sú veľmi pomalé, postavené na slabom serveri, čo by pri podobných projektoch nemalo byť.
Viac na: http://www.sppolocne.sk/

Pridaj komentár